Mały projekt

pokl lewe 65pxue prawe 65px

PODZIĘKOWANIA

Składam szczególne podziękowania dla wszystkich Pań pracujących przy projekcie. Dzięki Pań zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu Nasi Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w naprawdę ciekawych zajęciach,                z naciskiem na indywidualne podejście do każdego z osobna.

Osobne podziękowania składam Pani Anecie Kijowskiej- Gach, Skarbnikowi Gminy Osina, która dbała o postęp finansowy projektu.

Koordynator projektu

Joanna Górczewska- Rudnicka

Sprawozdanie z projektu

2013.04.03 POKL Wanda
 
Na zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności  matematycznych w ramach projektu „Bawić się i uczyć poprzez indywidualizację to świetna sprawa " uczęszczają uczniowie klas I-III SP.  Od początku uczniowie rozpoczęli pracę nad usprawnianiem techniki i tempa liczenia. Odbywa się to poprzez stosowanie różnych metod oraz ćwiczeńz wykorzystaniem pomocy  dydaktycznych zakupionych ze środków projektu.

Uczniowie konstruują własną  grę dydaktyczną    domino   „ Zawody", ukazującą  równość płci w wykonywaniu różnych zawodów. Zabawa wprowadza również w tematykę szeroko rozumianej tolerancji,  szacunku do własnej i przeciwnej płci  oraz w aktywny sposób zachęca dzieci do przełamywania stereotypów płci.

Wanda  Trojanowska

2013.04.03 POKL4 Renata

25.03.2013r. na zajęciach w ramach realizacji projektu " Bawić się i uczyć poprzez indywidualizację to świetna sprawa", dziewczynki i chłopcy z klasy pierwszej podczas wspólnej zabawy w Zegarowe Lotto odczytywali pełne godziny zegarowe. Wspólnie rozwiązywali proste zadania tekstowe dotyczące obliczeń zegarowych.

Renata Jarema

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>