herb duzy

OSINA.PL

Gmina Osina
72-221 Osina
NIP: 856-14-07-482
REGON: 811684261

Szanowni Mieszkańcy Gminy Osina

Krzysztof SzwedoDziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy za tak liczny udział w Wyborach Samorządowych. Dzięki Waszej aktywności Nasza Gmina może się poszczycić najwyższą frekwencją w Powiecie Goleniowskim.

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom za ogromny mandat zaufania oraz oddanie na mnie głosu.

Zwycięstwo w pierwszej turze jest Państwa akceptacją tego jak dotychczas pracowałem, ale jest również ogromną motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy i służby dla dobra społeczeństwa Gminy Osina.

czytaj więcej.

Projekty edukacyjne w Publicznym Gimnazjum

Udostępnij

2012.06.15 Projekty edukacyjne

8 czerwca 2012 roku był wyjątkowym dniem dla drugoklasistów Publicznego Gimnazjum w Osinie. Tego właśnie dnia odbył się Festiwal Projektów Edukacyjnych. W ciągu całego roku szkolnego uczniowie opracowywali w grupach wybrane przez siebie tematy, aby potem zaprezentować wyniki swojej pracy przed trzyosobową komisją. Uczniowie nie kryli swojego zdenerwowania, które pogłębiała myśl, że zaliczenie tego projektu jest warunkiem ukończenia szkoły. Jednak jak się okazało, strach był zupełnie niepotrzebny. Uczniowie stanęli na wysokości zadania. Komisja czasami żałowała, że nie mogła dać więcej niż 100 punktów, który jest maksymalnym wynikiem, jaki zakłada regulamin.

Gimnazjalistom gratulujemy i mamy nadzieję, że swoim doświadczeniem podzielą się z obecnymi pierwszoklasistami, ponieważ podobny egzamin czeka ich za rok.

Ewelina Wszelaki