herb duzy

OSINA.PL

Gmina Osina
72-221 Osina
NIP: 856-14-07-482
REGON: 811684261

Pomoc dla Elżbiety Kosadki

2017 01 05 akcja

ZAGŁOSUJMY NA KSIĄŻKĘ NASZYCH UCZENNIC

Drodzy Czytelnicy!
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z książką Tajemnice autorstwa uczennic klasy  III A Publicznego Gimnazjum: Igi Banasiewicz, Anny Guź, Hanny Kosakiewicz i Małgorzaty Wańtusiak.

Następnie prosimy o oddanie swojego głosu w konkursie Misja Książka na stronie:
https://ridero.eu/pl/books/tajemnice/

Za wszystkie oddane głosy z góry dziękujemy.

Ewelina Wszelaki

Projekty edukacyjne w Publicznym Gimnazjum

Udostępnij

2012.06.15 Projekty edukacyjne

8 czerwca 2012 roku był wyjątkowym dniem dla drugoklasistów Publicznego Gimnazjum w Osinie. Tego właśnie dnia odbył się Festiwal Projektów Edukacyjnych. W ciągu całego roku szkolnego uczniowie opracowywali w grupach wybrane przez siebie tematy, aby potem zaprezentować wyniki swojej pracy przed trzyosobową komisją. Uczniowie nie kryli swojego zdenerwowania, które pogłębiała myśl, że zaliczenie tego projektu jest warunkiem ukończenia szkoły. Jednak jak się okazało, strach był zupełnie niepotrzebny. Uczniowie stanęli na wysokości zadania. Komisja czasami żałowała, że nie mogła dać więcej niż 100 punktów, który jest maksymalnym wynikiem, jaki zakłada regulamin.

Gimnazjalistom gratulujemy i mamy nadzieję, że swoim doświadczeniem podzielą się z obecnymi pierwszoklasistami, ponieważ podobny egzamin czeka ich za rok.

Ewelina Wszelaki