Gminny turniej tenisa stołowego o puchar wójta Gminy Osina
W sobotę 17 marca 2018 roku w sali Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Osinie odbyła się już kolejna edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta. W tym roku w zawodach udział wzięło 31 zawodników i zawodniczek w dwóch grupach wiekowych. W każdej grupie obowiązywał ten sam system rozgrywek „każdy z każdym”, po których zostali wyłonieni finaliści w poszczególnych kategoriach. W kategorii rocznika 2005 i młodsi zwycięzcą został Mateusz Hajduk, drugie miejsce zdobył Filip Kozak, a trzecie Maciej Kołcz. W kategorii OPEN zwycięzcą okazał się zawodnik z Reska Wojciech Kuc, który na co dzień trenuje tenisa stołowego, drugie miejsce wywalczył Adrian Banasiewicz , a trzecie Krzysztof Gałecki. Wszyscy zawodnicy którzy stanęli na podium otrzymali z rąk Wójta puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Organizatorzy składają podziękowania dla pana Krzysztofa Szwedo Wójta Gminy Osina za ufundowanie nagród oraz pucharów.