Dobre wyniki naszych skoczków
W dniu 10.02.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowogardzie odbył się IV Memoriał im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło aż osiem drużyn w każdej z kategorii: SP 2 Nowogard, SP 1 Nowogard, SP Orzechowo, SP Długołęka, SP Strzelewo, SP Wierzbięcin, SP Błotno i SP w Osinie. Uczniowie ZSP w Osinie w składzie: Julia Pałczyńska, Weronika Chowańska, Zuzanna Barbacka, Miłosz Bortnik, Kamil Walczak, Patryk Marciniak zaprezentowali się bardzo dobrze mimo tego iż od niedawna zaczęli przygodę z tą dyscypliną sportu jaką jest skok wzwyż. Chłopcy w klasyfikacji drużynowej zajęli czwarte miejsce, natomiast dziewczęta  trzecie  stając tym samym na najniższym stopniu podium i otrzymując z rąk organizatorów oraz żony pana Grzegorza medale, puchar oraz pamiątkowy dyplom. Bardzo duży sukces indywidualnie osiągnęła Julia Pałczyńska, która pokonując 22 rywalki zwyciężyła w klasyfikacji dziewcząt i ex aequo z zawodniczką z Błotna zajęła pierwsze miejsce. Gratulacje! dla wszystkich zawodników.